Дошкільний нівчальний садок "Зірочка" забезпечує належні умови для реалізації дитиною свого природного потенціалу (фізичного, психологічного, соціального), сприяє гармонійному та особистісному зростанню кожного вихованця.

        Розуміючи,що відчуття власної території допомагає нашим дітям рости самостійними, веселими, самодостатніми, педагоги закладу подбали про створення доцільного, зручного розвивального середовища, яке сприяє розвитку природньої цікавості дитини до пізнання світу, забезпечує умови до набуття навичок практичного життя, надає дитині свободу вибору, налаштовує на позитивні емоції, розвиває здібності дитини, відповідно до їх нахилів та уподобань.

        В цьому затишному куточку м. Болехова живе та працює згуртований, спроможний виконувати поставлені перед ним задачі, колектив однодумців - освітян ДНЗ "Зірочка", для яких дитяча особистість, її творчий розвиток є сенсом життя.

        Наш дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до Законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", Базового компоненту дошкільної освіти в Україні ( нової редакції), програми розвитку дитини дошкільного віку "Соняшник", Національної доктрини розвитку освіти, Статуту закладу.

        Педагогічний талант - це дар природи, але талановитих і обдарованих людей не так багато, а кількість педагогічних працівників робить її масовою. Талант - це постійний розвиток, постійне самовдосконалення. Саме з таких людей складається колектив дитячого садка.

                         Керівник Болехівського ДНЗ "Зірочка" 

                                  Соболь Оксана Тарасівна

            

 

 

 

 

         В дитячому садку працює з 2009 року

   Професійне кредо: "Ніколи не зупинятись на досягнутому"

                Керувати дошкільним закладом сьогодні означає цілеспрямовано впливати на педагогічний процес для досягнення позитивних результатів, створення творчої  атмосфери, сприятливого соціально-психологічного клімату, сміливо брати на себе відповідальність, діяти оперативно і принципово. Саме такою і є Оксана Тарасівна.    У своїй роботі постійно дбає про створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої  компетентності, розвитку ціннісного ставлення до людей, самої себе, природи, культури, світу. Це творча, енергійна, комунікабельна, добра, мудра жінка,  відповідальний керівник з високими організаторськими здібностями. Оксана Тарасівна зуміла перетворити садок у привітну та привабливу оселю для малят. 

 

 

 

        Від імені педагогічного колективу я маю честь вітати Вас на нашому сайті. Надіємось, що він допоможе Вам усвідомити всю важливість дошкільного виховання, що наше завдання - це не просто виховувати та навчати дітей, а готувати лідерів майбутнього. Ваш малюк, що робить сьогодні перші кроки, буде прокладати свою дорогу в житті в новій державі, дуже схожій на ту, в якій виросли минулі покоління. Ось чому дуже важливо вже сьогодні закласти фундамент, що дасть йому змогу вирости не просто пасивним спостерігачем, а самостійним будівником власноо майбутнього та майбутнього своєї держави.

        З повагою завідувач ДНЗ "Зірочка" Соболь Оксана Тарасівна

       Вихователь - методист - Кагуль Оксана Іванівна

   

 

 

 

          В дитячому садку працює з 1982 року

  Професійне кредо: "Посередній педагог розповідає, хороший педагог - пояснює, кращий - демонструє, а великий надихає. Я прагну до останнього".

    Вихователь - методист здійснює методичне керівництво освітньої діяльності педагогічного колективу дошкільного закладу, надає їм допомогу. Методист спрямовує  свою роботу на стимулювання творчих пошуків, активності педагогів. Шукає нові шляхи і форми роботи з педагогічним колективом, які допомагають у роботі з  дітьми, допомагає піднятися на рівень, що має задовольнити запити батьків, інтереси дошкільнят та робити кожен день щасливим. Займає активну життєву  позицію, володіє педагогічним тактом та культурою спілкування. 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідувач господарством - Фединяк Ірина Романівна

 

 

 

Кадровий склад педагогічних працівників

 

Завідувач - 1

Вихователь-методист - 1

Вихователь - 9

Музичний керівник - 1

Інструктор з фізкультури - 1

Практичний психолог - 1

Вакансійних посад - 1 ( соціальний педагог)

 

 

 

 

 

 

uCoz